Download Version 1.0
ورود | ثبت نام
 
Eleanor-Cms.ir
 

نظر سنجی

نظر شما درباره وسايت جدید الینور چیست؟
تعداد نظرات داده شده: 305
  • عالی
  • خوب
  • متوسط
  • بد
  • افتضاح
فقط یک پاسخ میتوانید بدهید
مقالات >> همواره طراحی وب سایت خود را به روز نگه دارید


خود شما ترجیح می دهید به چه وب سایتی مراجعه نمایید؟ یک وب سایتی که دارای 100 صفحه محتوا بوده ولی حدود یک سال است که بروز رسانی نشده است! و یا تمایل دارید به وب سایتی مراجعه نمایید که مجموعاً 50 صفحه است و هر هفته یک بار با اضافه کردن محتوای جدید وب سایت خود را بروزرسانی می کند! موتورهای جستجو هم همینگونه فکر می کنند.

همانطور که شروع به طراحی وب سایت خود کردید و اقدام به ایجاد محتوا در آن می کنید، فضای کافی برای آپلود هفتگی مطالب با تعداد کلمات بین 500-200 قرار دهید. در هر یک از این صفحات به روزرسانی شده باید منحصراً از کلمات کلیدی و یا عبارات کلیدی مختلفی استفاده شده باشد.

برای بروزرسانی وب سایت می توانید از کمپین خود ppc کلمه کلیدی با بالاترین رتبه را انتخاب نموده و در وب سایت خود استفاده نمایید. این نکته مهم را مجدداً برای شما یادآوری می کنم زیرا بسیار مسئله مهمی می باشد؛ هنگامی که طراحی وب سایت و به روزرسانی آن و تغییر در محتوای آن در یک سال گذشته انجام نشده باشد، هرگز منجر به قرارگرفتن در لیست رتبه بندی موتورهای جستجو نخواهد شد.

ساده ترین روش برای اضافه کردن مطالب جدید به صفحات وب سایت شما چیست؟


طراحی وب سایتی که تغییر و به روزرسانی در آن آسان باشد

توصیه ما در طراحی وب سایت، ساخت و طراحی به صورت ماژول می باشد. فقط تصور نمایید می خواهید با قطعات legoطراحی وب سایت انجام داده و آن را بسازید!
برای طراحی وب سایت هر صفحه در وب سایت شما شامل تعداد زیادی قطعهء lego می باشد و شما می توانید در طراحی دیگر صفحات نیز از قطعات مشابه lego استفاده نمایید. برای مثال فرض کنید می خواهید عنوان اصلی یا top header خود را تغییر دهید. بسیاری از وب سایت ها در بالای صفحهء خود دارای نوار ابزار هدایتی می باشند.
اگر در طراحی وب سایت خود از سایت ماژول که در ساخت آن از قطعات lego بکار برده شده، استفاده می کنید، پس یک قطعه از قطعات lego برای عنوان اصلی وب سایت شما کافی است. با این روش کافی است شما فقط همین یک قطعه را به روزرسانی نمایید و تمامی عنوان های اصلی صفحات دیگر در وب سایت شما به صورت اتوماتیک به روزرسانی خواهد شد.
با این روش شما ساعتهای زیادی را در کار ذخیره می نمایید و به مراتب این روش برای به روزرسانی صفحات وب سایت آسان تر می باشد در واقع همیشه مطالب وب سایت شما تازه خواهد بود.
خوشبختانه برای انجام این کار، لازم نیست که شما حتماً یک برنامه نویس باشید.طراحی وب سایت و ساخت یک ماژول از طریق قطعات lego روش بسیار ساده و آسانی می باشد. این جزئیات تحت عنوان ماژول در طراحی وب سایت می باشد.


اضافه کردن محتوای دینامیک به وب سایت

محتوای دینامیک یا پویا در طراحی وب سایت به مطالبی اتلاق می شود که به صورت خودکار تغییر می کند. در گذشته اضافه کردن محتوای دینامیک به وب سایت کار بسیار دشواری بوده اما با پیشرفت های جدید در زمینهء طراحی وب سایت، انجام این امر فوق العاده آسان شده است.
در این جا یک روش ساده و بدون دردسر برای به روزرسانی محتوای وب سایت به شما ارائه می کنیم:
اجازه دهید فرض کنیم شما در حال تلاش برای ساخت تخصصی "طراحی وب سایت" هستید. در این حالت می توانید به وب سایتی مانند Blinklist مراجعه نموده و به صورت خودکار آخرین ورژن "آموزش طراحی وب سایت" در وب سایت شما قرار گرفته و افراد به صورت آنلاین آن را در وب سایت شما پیدا می کنند.
برای انجام این کار، تمامی اقداماتی که باید انجام دهید به شرح زیر می باشد:
به وب سایت Blinklist مراجعه نمایید
جستجوی دستورالعمل در نوار ابزار کناری برای پخش محتوا
کد جاواسکریپت که توسط Blinklist ارائه شده را در وب سایت خود کپی paste نمایید. اگر مراحل بالا را انجام دادید، شما می توانید به بخش مربوط به وب سایت خود رفته که به صورت مداوم آخرین تغییرات در "آموزش طراحی وب سایت" را به صورت آنلاین در جستجوی افراد نشان می دهد.
مطمئناً این مورد فقط یک محتوای عالی برای بازدیدکنندگان سایت نیست،بلکه موجب تازه نگه داشتن مطالب وب سایت شما شده و کمک قابل توجهی به بهینه سازی وب سایت(سئو) شما می کند.


ضمیمه کردن وبلاگ به وب سایت
اصولاً وبلاگ ها به آسانی به روزرسانی می شوند و بخش مهمی در بهینه سازی موتورهای جستجو محسوب می شوند. موتورهای جستجو مانند گوگل عاشق به روزرسانی مداوم وب سایت ها هستند! سایت هایی که دارای محتوای غنی هستند نیز دقیقاً مانند وبلاگ ها به دلیل به روزرسانی مداوم مورد توجه موتورهای جستجو می باشند.
اکثر وبلاگ ها با مقالات و یا اطلاعات به صورت روزانه به روزرسانی می شوند؛ در تمام این مدت موتورهای جستجو این تغییرات را تشخیص داده و به دلیل وجود اطلاعات زیاد اقدام به بالابردن رتبهء انها می کند. همچنین وبلاگ ها توسط لینک های قوی به نحوی پشتیبانی می شوند.
از آنجایی که وبلاگ نویسان همیشه به دنبال راهی برای تازه نگه داشتن مطالب وبلاگ خود هستند و تمایل زیادی به استفاده از لینک به جای ایجاد محتوا دارند. لینک شدن به وب سایت های با کیفیت از جمله موتورهای جستجوی وبلاگ و یا دایرکتوری ها، منجر به بالارفتن رتبهء شما در موتورهای جستجو می شود.
اگر دارای وب سایتی با محتوای بسیار مناسب هستید که مورد توجه بازدیدکنندگان می باشد، مطمئن باشید این امر به نفع شما خواهد بود. و اگر فقط هرزه نگاری می کنید و به کیفیت محتوای وب سایت خود اهمیتی نمی دهید، مطمئناً در نهایت گوگل با شما درگیر خواهد شد!